Parama dėkojame

Ledo ritulio čempionate iššūkį „Energijai“ metė „Juodupė“

Lietuvos ledo ritulio čempionate Elektrėnų „Energija“ ir Juodupės „Juodupė“ santykių aiškinimąsi atidėjo vėlesniems laikams. Antradienio vakarą tarpusavio rungtynėse Elektrėnuose „Juodupė“ žaidė aštriau, „Energija“ geriau išnaudojo progas. Pergalę tik po atkaklios kovos 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) iškovojo Lietuvos čempionatuose pralaimėjimo skonio nežinanti „Energija“.

Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, tačiau pirmieji pasižymėjo šeimininkai, kurie išnaudojo kiekybinę persvarą, o įvartį pelnė Aivaras Bendžius (05:48, Povilas Verenis, dauguma).

Vėliau jau „Juodupė“ išnaudojo varžovų klaidas ir po Artūro Katulio smūgio dvigubos daugumos metu (09:44, Deivis Zdanovičius, dauguma) rezultatas tapo lygus.

Grubiai žaidusios komandos ir toliau rinko baudos minutes, o „Energija“ ir toliau geriau išnaudojo progas. Antrojo kėlinio pradžioje Jevgenijus Čiugajus (22:02, Ilja Četvertak) dar kartą išvedė šeimininkus į priekį.

Trečiojo kėlinio pradžioje A.Bendžius padvigubino pranašumą (40:42, P.Verenis, Rolandas Aliukonis) ir pirmavo 3:1.

„Juodupė“ ginklų nesudėjo. Svečių legionieriai sukūrė du įvarčius, du kartus pasižymėjo Konstantinas Isajevas (44:39, Marselis Baikejevas, Aleksejus Zubenka ir 50:04, A.Zubenka, A.Nikulinas, dauguma) ir rezultatas tapo lygus.

Visgi, lygus rezultatas buvo neilgai. Edvinas Boroška (50:47, Aimas Fiščevas) dar kartą išvedė „Energiją“ į priekį.

„Juodupė“ bandė gelbėtis žaisdama šešiese, paskutinę rungtynių sekundę sukūrė progą smūgiui, tačiau pagirtinai žaidęs „Energijos“ vartininkas Elvinas Karla atrėmė ir šį smūgį.

„Energija“ į vartus metė 27 kartus, „Juodupė“ – 31.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį Vilniuje, kur vietos „Hockey Punks“ priims čempionate startuosiančius Kauno „Tigrus“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          2  2  0  0   0   11:5    6
  2. Juodupės „Juodupė“            2  1  0  0   1    7:4    3
  3. Vilniaus „Hockey Punks“       2  0  1  0   1    7:11   2
  4. Vilniaus „Geležinis vilkas“   1  0  0  1   0    4:5    1
  5. Kauno „Tigrai“                0  0  0  0   0    0:0    0
  6. Rokiškio „Rokiškis“           1  0  0  0   1    0:4    0