Parama dėkojame

Pirmasis UEFA Čempionų lygos mačas tarp Lietuvos ir Kazachstano vienuolikių nugalėtojo neišaiškino

Trečiadienį Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo kovas prestižiškiausiame Europos futbolo turnyre – UEFA Čempionų lygoje. Antrojo atrankos varžybų etapo pirmosiose rungtynėse vilniečiai savo aikštėje priėmė Astanos „Astana“ komandą iš Kazachstano, o po dviejų kėlinių komandos išsiskyrė be įvarčių – 0:0 (0:0).

Pasak pranešimo, pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė atsargiai ir bandė išsiaiškinti stipriąsias varžovo puses.

4-ą minutę žalgirietis Slavko Blagojevičius pabandė laimę smūgiu iš toli, bet kamuolys skriejo šalia vartų.

21-ą minutę Vytautas Lukša stengėsi surasti baudos aikštelėje komandos draugą, bet aukštas perdavimas nuskriejo į tribūnas.

Kėlinio pabaigoje suaktyvėjo tiek „Žalgiris“, tiek „Astana“. Iš pradžių Saulius Mikoliūnas lyg ant lėkštutės padėjo kamuolį baudos aikštelėje Linui Pilibaičiui, bet pastarojo smūgis galva buvo nestiprus ir svečių vartininkas Nenadas Eričius lengvai sugavo kamuolį.

38-ą minutę Tanatas Nuzerbajevas smūgiavo iš toli, tačiau šeimininkų vartininkas Saulius Klevinskas buvo savo vietoje.

42-ą minutę svečių vartininkas N. Eričius smūgiuodamas kamuolį grubiai suklydo, bet lietuviai nesugebėjo pasinaudoti galimybe.

Mačo pabaigoje (86 min.) aikštės šeimininkai sukūrė bene realiausią galimybę pasižymėti - greitos atakos metu Andrija Kaludjerovičius iššoko vienas prieš vartininką, tačiau nei jis, nei dar kartą bandęs Mantas Kuklys auksine galimybe nepasinaudojo.

Atsakomasis komandų mačas bus žaidžiamas liepos 20 dieną Astanoje.

Kitų trečiadienio 2016–2017 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro antrojo atrankos varžybų etapo pirmųjų rungtynių trečiadienį rezultatai:

Tronheimo „Rosenborg“ (Norvegija) – „IFK Norrköping“ (Švedija)         3:1

Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) – Podgoricos „Mladost“ (Juodkalnija)   2:0

„Skenderbeu“ (Albanija) - „Ferencvaroš“ (Vengrija)                     1:1

„Crusaders“ (Šiaurės Airija – „FC Kobenhavn“ (Danija)                   0:3

Liublianos „Olimpija“ (Slovėnija) - „Trenčin“ (Slovakija)               3:4

„Dundalk“ (Airija) – „FH Hafnarfjördur“ (Islandija)                     1:1