Darom/juosta
Parnidžio kopoje Nidoje – nauja regykla ir suoliukai

 

Viena Nidos vizitinių kortelių vadinama Parnidžio kopa su Saulės laikrodžiu šį turistinį sezoną lankytojus pasitiks kitokia. 

Neseniai demontuota medinė regykla bus pakeista naujų konstrukcijų apžvalgos aikštele, o ateityje planuojama išardyti ir medinius laiptus, vedančius į kopos viršūnę nuo Tylos slėnio, rašo „Lietuvos žinios“.

„Tie laiptai jau susidėvėję, jais lipti itin nepatogu, per statu. Kitoje vietoje bus nutiestas visiškai naujas pėsčiųjų takas su laiptais. Gegužę ant kopos atsiras nauja regykla. Jau pastatyti ir labai patogūs, specialios formos relaksaciniai suoliukai. Tačiau labiausiai akį traukia pasikeitęs kraštovaizdis: iškirtus pušis atsivėrė plačiausia panorama į Parnidžio kraštovaizdžio draustinį ir Grobsto rezervatą“, – sakė Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė Aušra Feser.

Apie 50 metrų virš jūros lygio iškilusi Parnidžio kopa, stūksanti į pietus nuo Nidos kurorto, yra labiausiai lankomas smėliakalnis visoje Kuršių nerijoje.

Vilnius, kovo 27 d. (BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode