Parama dėkojame

Panevėžio miesto jaunieji sportininkai iškovojo net 10 medalių!

Liepos 29 d. – rugpjūčio 3 d. Jeruzalėje vyko 2018 m. Tarptautinės vaikų sporto žaidynės, kuriose 9 sporto šakose varžėsi per 1500 dalyvių iš 30 pasaulio šalių, iš 69 miestų. Puikiai pasirodė Panevėžio miesto sportininkai, iškovoję 2 aukso, 2 sidabro ir 6 bronzos medalius. Žaidynėse taip pat dalyvavo Vilniaus miesto (3 medaliai), Kauno miesto (8 medaliai), Kauno rajono (2 medaliai) ir Šiaulių miesto (2 medaliai) delegacijos. 2019 m. Tarptautinės vaikų sporto žaidynės bus organizuojamos Rusijoje, Ufos mieste.

Dziudo sporto šakoje varžėsi 4 panevėžiečiai: čempionais tapo Armandas Vaškas (svorio kategorija +81 kg) ir Augustas Šlyteris (svorio kategorija iki 66 kg), vicečempionu tapo Matas Norkevičius (svorio kategorija iki 45 kg) ir bronzą iškovojo Džiugas Narkevičius (svorio kategorija iki 81 kg). Sportininkų treneriai Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta ir Ieva Klimašauskienė.

Plaukimo varžybose savo jėgas išbandė net 7 miesto sportininkai. Vicečempionu (200 m kompleksiniu būdu) ir dukart bronzos medalio laimėtoju (200 m krūtine  ir 100 m krauliu) tapo Aleksas Savickas. Tris kartus bronzos medalius (50 m nugara, 200 m 15 ir 400 laisvuoju stiliumi) iškovoti pavyko Tomui Navikoniui. Puikiai plaukė bei patirties sėmėsi Urtė Zigmantaitė, Adelė Rusnė Juknevičiūtė, Gabija Trepekaitė, Tomas Lukminas ir Rokas Jazdauskas. Sportininkus plaukimo varžyboms parengė Židrūnė Budrienė, Ina Paipelienė, Gitana Kamėšienė ir Mintara Labanauskienė.

Tris pergales iškovojusi (prieš Indijos, Slovėnijos ir Vengrijos miestų komandas) ir tik vieną pralaimėjimą patyrusi (prieš Izraelio komandą) Panevėžio miesto futbolo komanda kovojo iki galo ir užėmė garbingą penktąją vietą. Komandą sudarė Armandas Kučys, Motiejus Slivka, Eimantas Dzinga, Danas Šimkevičius, Vakaris Skibiniauskas, Gustas Žederštreimas ir Domantas Vaičekauskas. Treneriai Darius Žindulis ir Virginijus Liubšys.