Parama dėkojame

Tomas Abalikšta iškovojo bronzos medalį tarptautiniame 46 km baidarių maratone Norvegijoje

Gydytojas Tomas Abalikšta, atstovavęs Vilniaus sporto ir turizmo klubui „Regata“, šeštadienį Norvegijos tarptautiniame baidarių maratone „Telemarks padler'n“ pelnė bronzos medalį K1 vyrų baidarių klasėje.

T. Abalikšta 46 km trasą Norvegijos fiorduose įveikė per 4 valandas 50 minučių ir 50 sekundžių bei nuo maratono nugalėtojo norvego Haraldo Stensholto atsiliko daugiau nei 13 minučių.

Lietuvis ketvirtoje vietoje likusį norvegą Kjellą Stokdalą aplenkė beveik 3 minutėmis ir tvirtai užėmė trečią vietą.

Antras šioje klasėje finišavo danas Rene Gronholmas Goerstenas, T. Abalikštą aplenkęs vos viena minute.

Maratone, vykusiame netoliese Oslo, dalyvavo daugiau nei 50 dalyvių iš 5 šalių. Maratonininkai galėjo pasirinkti tinkamą sau trasą pagal ilgį: 10 km, 23 km ar 46 km trasas. Daugiausia dalyvių irklavo vidutinėje pagal ilgį 23 km trasoje.

Pasak pranešimo, ilgiausiąją 46 km trasą įveikti reikėjo plaukiant 23 km į priekį ir tuos pačius 23 km atgal prieš vėją.