Nacionalinės krepšinio lygos čempionė „Sūduva-Mantinga“ įveikė Jonavos krepšininkus

Naujajam sezonui besirengianti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komanda trečiosiose kontrolinėse rungtynėse įveikė Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkus.

Be Aurimo Kiežos, Mariaus Valukonio, Gintauto Matulio ir Ernesto Ežerskio rungtyniavę marijampoliečiai išvykoje būsimus varžovus NKL įveikė rezultatu 61:57 (18:19,19:15, 12:10, 12:13).

Pasak nugalėtojų klubo pranešimo, ne itin rezultatyviose rungtynėse svečiai, trenerio sprendimu, rungtyniavo aštuoniese.

Antrajame kėlinyje „Petrochema-Dextera“ dar pirmavo 26:18, tačiau būtent tada „Sūduva-Mantinga“ surengė galingą spurtą 14:0 ir išsiveržė į priekį 26:32 ir kontroliavo rungtynių ritmą iki pat rungtynių pabaigos.

Tiesa, ketvirtajame kėlinyje Jonavos komandai buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai, tačiau pergalę šventė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.

„Sūduva-Mantinga“: E. Šaulys 19 tšk., D. Domarkas 10, T. Kliučinykas 9, D. Sabeckis 7, A. Udras 6, J. Davniukas ir L. Vabalevičius po 5.

„Petrochema-Dextera“: J. Vazalis 10 tšk., E. Aniulis 9, A. Kačinas 7, K. Šarukas ir R. Verbickas po 6.

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pasiruošimą tęs Panevėžyje, kur šį savaitgalį kovos su vietos „Lietkabelio“, „Jekabpils“ ir Rygos „Barons“ (abi – Latvija) komandomis.