Arūnas Čiplys iškovojo čempiono vardą

Po septynerių metų pertraukos pajėgiausias Mažeikių smiginio žaidėjas 48-erių Arūnas Čiplys susigrąžino Lietuvos čempiono vardą. Šiauliuose vykusiame turnyre mažeikiškis įveikė visus varžovus ir savo kolekciją papildė šeštuoju titulu.

Įveikė pagrindinį konkurentą

Savaitgalį Šiauliuose vykusiame Lietuvos smiginio čempionate varžėsi per 100 taikliarankių sportininkų iš visos Lietuvos. Šį kartą mažeikiškių delegacija buvo gausesnė nei paskutinius kelerius metus – dalyvavo trylika „Mažeikių darts“ klubo narių.

Mūsų miesto atstovams sėkmingai susiklostė vyrų individuali rungtis – į pusfinalius, be šiauliškio ir kauniečio, pateko du mažeikiškiai. Pajėgiausiam mūsų krašto žaidėjui A. Čipliui kelią į finalą pastojo pagrindinis konkurentas, paskutinių trijų čempionatų nugalėtojas kaunietis Darius Labanauskas. Šį kartą mažeikiškio ranka nesudrebėjo ir jis įveikė tituluotą varžovą, taip atsirevanšuodamas už trejus metus iš eilės užimtą antrąją poziciją.

Finale A.Čiplys buvo akivaizdžiai pranašesnis už šiaulietį Sigitą Vasylių ir lengvai iškovojo pergalę.

Tai buvo šeštasis čempiono titulas A. Čiplio karjeroje. Jis yra tapęs vicečempionu 2008 m. ir 2011–2013 m., o nugalėtoju – 2002–2003 m., 2005–2007 m.

Pats žaidėjas po pergalės nedaugžodžiavo, ją pavadino „puikiu sezono akordu“. 2014 metų sezonas smiginio žaidėjams baigtas, o naujasis prasidės sausio mėnesį „Masters“ turnyru Šiauliuose.

Kiti rezultatai

Į pusfinalį prasibrovęs savo šanso neišnaudojo kitas mažeikiškis Jurijus Stekolnikovas. Jis pralaimėjo šiauliečiui S. Vasyliui ir liko džiaugtis iškovota 3–4 vietomis. Kiti mūsų miesto atstovai vyrai į dešimtuką neprasibrovė.

Tarp mažeikiškių moterų aukščiausią vietą iškovojo Milda Zubavičienė. Laimėjusi kovas pogrupyje, ji pralaimėjo atkintamųjų pirmąjį ratą ir liko galutinėje devintojoje vietoje.

Dvejetų rungtis

Tą pačią dieną vykusioje porinėje rungtyje pasižymėjo mažeikiškių pora – Darius Repšys ir Aleksas Januška, kurie bendroje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą. Kitos dvi mažeikiškių poros liko penktojoje vietoje.

Antrą dieną vyko komandinė rungtis. Joje „Mažeikių darts“ klubas puoselėjo viltis žaisti finale, tačiau abi vyrų komandos pralaimėjo ketvirtfinalio kovas ir medalių dalybose nedalyvavo.

Viena Mažeikių moterų komanda pasirodė panašiai kaip vyrų ir iškovojo penktąją vietą, o kita liko devinta.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode