Ričardas Berankis baigė pasirodymą atvirajame JAV teniso čempionate

Niujorke įsibėgėja paskutinis šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras – atvirosios JAV teniso pirmenybės, kurių prizų fondą sudaro 46,3 mln. JAV dolerių.

Deja, pasirodymą jame baigė 26-erių metų Ričardas Berankis. 89-oji planetos raketė iš Lietuvos ketvirtadienį antrajame vienetų varžybų rate po 1 valandą ir 48 minutes trukusios kovos trijuose setuose – 4:6, 3:6, 2:6 pralaimėjo dešimtą vietą ATP reitinge užimančiam ir aštuntam pagal skirstymą turnyre 22-jų metų austrui Dominicui Thiemui ir tenkinosi 45 ATP reitingo taškais bei 77 188 JAV dolerių čekiu.

Sėkmingai mačą pradėjęs R. Berankis pirmajame sete pirmavo 4:1, tačiau austras po atkaklios kovos išlygino antrajame rezultatą pirmajame sete 4:4 ir tuo metų Niujorke prasidėjo lietus.

Po dviejų valandų pertraukos lietuvis jau neatrodė toks agresyvus ir varžovo pranašumas buvo akivaizdus.

Pirmajame rate R. Berankis po 2 valandas ir 55 minutes trukusios keturiuose setuose – 3:6, 7:6 (7:3), 6:4, 6:2 įveikė 68-ą vietą ATP reitinge užimantį 32-jų Maleką Jazirį iš Tuniso ir trečią kartą karjeroje pateko į „US Open“ turnyro antrąjį ratą. Beje, tai buvo pirmoji lietuvio pergalė šiemet „Didžiojo kirčio“ serijos turnyruose šiemet.

Vyrų bei moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks po 2000 atitinkamai ATP ir WTA reitingo taškų bei 3,5 mln. dolerių čekiai.