Parama dėkojame

Be gailesčio: „Gintra“ Čempionų lygoje į varžovių vartus įmušė 13 įvarčių

Šiaulių „Gintros“ komanda įspūdingai pradėjo UEFA moterų Čempionų lygos atranką. Antradienį Lietuvos čempionės Velse net 13-0 sutriuškino Moldovos čempiones „Criuleni“ ekipos futbolininkes. „Gintra“ solidų pranašumą susikrovė jau pirmajame kėlinyje.

Per pirmas 45 minutės į varžovių vartus krito septyni įvarčiai ir net tris pridėjo legionierė iš Ukrainos Tatjana Kozyrenko. Antroje rungtynių pusėje į Moldovos komandos vartus krito dar šeši įvarčiai. Iš viso Šiaulių ekipa vartų link smūgiavo 33 kartus. „Criuleni“ pasižymėti bandė vos kartą. Šiame susitikime pokeriu (keturiais įvarčiais) pasižymėjo minėtoji T.Kozyrenko. „Hat-tricką“ (tris įvarčius) pridėjo Simona Veličkaitė. Po dubulį pelnė Dovilė Gailevičiūtė ir legionierė iš Namibijos Zenatha Coleman. Įvarčiu pasižymėjo ir vienuolikos metrų baudinį realizavusi azerbaidžanietė Ana Alekperova. Kartą varžovės pačios kamuolį pasiuntė į savo vartus. Kitas rungtynes „Gintra“ žais ketvirtadienį su atrankos turnyro šeimininke Airijos „Wexford Youths“ ekipa. Rezultatas: „Gintra“ 13 – 0 „ARF Criuleni“ 9‘ [1 – 0] Tatjana Kozyrenko 12‘ [2 – 0] Zenatha Coleman 17‘ [3 – 0] Tatjana Kozyrenko 25‘ [4 – 0] Ana Alekperova 29‘ [5 – 0] Simona Veličkaitė 32‘ [6 – 0] Tatjana Kozyrenko 41‘ [7 – 0] Dovilė Gailevičiūtė 60‘ [8 – 0] Tatjana Kozyrenko 70‘ [9 – 0] Dovilė Gailevičiūtė 72‘ [10 – 0] Simona Veličkaitė 81‘ [11 – 0] Elena Bozu (į savo vartus) 88‘ [12 – 0] Simona Veličkaitė 89‘ [13 – 0] Zenatha Coleman