Parama dėkojame

Sprogimas

Plaukikas Simonas Bilis olimpiados 50 m rungties laisvuoju stiliumi finale finišavo aštuntas

Išvakarėse dukart Lietuvos rekordą pagerinęs plaukikas Simonas Bilis penktadienį Rio de Žaneiro vasaros olimpinių žaidynių plaukimo varžybų vyrų 50 m laisvuoju stiliumi rungties finale neaplenkė nė vieno varžovo ir užėmė aštuntą vietą.

Lietuvos plaukiko rezultatas – 22,08 sekundės.

Auksas 50 m laisvuoju stiliumi rungties finale atiteko amerikiečiui Anthony'iui Ervinui (21,40 sek.), sidabrą pelnė Florent'as Manaudou (21,41 sek.), o bronza tenkinosi dar vienas JAV plaukikas Nathanas Adrianas (21,49 sek.).

Ketvirtadienį kvalifikacinėse varžybose 22-jų metų senumo Raimundui Mažuoliui (22,08 sek.) priklausiusį Lietuvos rekordą dukart pagerinęs S. Bilis atrankoje sugaišo 22,01 sekundės, o pusfinalyje plaukė dar greičiau – 21,71 sekundės.