Sprogimas

G. Titeniui nesėkmingai susiklostė ir 200 m krūtine kvalifikacija

200 m krūtine kvalifikacijoje antradienį startavo 27-erių Giedrius Titenis. Jis distanciją įveikė per 2:12:13 min. ir su šiuo rezultatu nepateko į rungties pusfinalį. Kiek anksčiau lietuvis nepateko į 100 metrų krūtine finalą.

Ketvirtajame kvalifikaciniame plaukime pasirodęs sportininkas 200 metrų savo plaukime liko septintas iš aštuonių startavusių sportininkų ir nuo geriausią laiką pademonstravusio brito Andrew Williso (2:08.92 min.) atsiliko net 3.21 sekundės.

Antras plaukime liko vokietis Marco Kochas (2:08.98), trečias – Kazachstano atstovas Dmitrijus Balandinas (2:09.00).

7 takelyje plaukęs lietuvis bendroje įskaitoje liko 22-as, o nuo su prasčiausiu rezultatu į pusfinalį patekusio italo Luca Pazzinio (2:11.26 min.) atsiliko 0.87 sek.

Pusfinalio dalyviai:

Šios rungties Lietuvos rekordas priklauso pačiam G. Titeniui – 2:07.80 min. Jis buvo pasiektas 2009 metais Pasaulio čempionato metu Romoje.

Kiek anksčiau lietuvis nepateko į 100 metrų krūtine finalą.

Antradienio vakare startavo kitas Lietuvos plaukikas Simonas Bilis, kuriam kvalifikacijoje taip pat nepasisekė.

Abu sportininkai dar pasirodys 4 po 100 metrų rungtyje.