Rokas Kostiuškevičius po ketverių metų susigrąžino pasaulio jaunimo karšto oro balionų čempiono titulą

Sekmadienį Marijampolėje pasibaigusiame trečiajame pasaulio jaunimo karšto oro balionų čempionate aukso medalį iškovojo Rokas Kostiuškevičius.

Po ketverių metų čempiono titulą susigrąžinęs ir prieš dvejus metus sidabru pasipuošęs R. Kostiuškevičius po šešių skrydžių ir 23-jų užduočių surinko 17048 taškus ir 810 taškų aplenkė antroje vietoje likusį lenką Tomaszą Filusą.

Čempiono titulą ginęs britas Dominicas Barefordas su 16221 tašku tenkinosi bronzos medaliu.

Pirmenybėse startavo dar trys Lietuvos sportininkai: jau pirmadienį Birštone prasidėsiančiam pasaulio moterų karšto oro balionų čempionatui besirengianti Miglė Vaitulevičiūtė (12074 tšk.) bendroje įskaitoje užėmė 20-tą vietą ir buvo pirma tarp merginų, Martynas Lycius (11864 tšk.) tenkinosi 22-a pozicija, o Adomas Mikelevičius (11534 taškai) liko 25-tas.

Iš viso planetos jaunių karšto oro balionų pirmenybėse startavo 36 sportininkai iš dvidešimties pasaulio šalių.