Parama dėkojame

Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto klubas pirmą kartą pateko į NBA lygos Rytų konferencijos finalą

Sekmadienį septintosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Toronto „Raptors“ klubas, kuriam negali padėti čiurnos traumą besigydantis Jonas Valančiūnas, namuose 19,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje, 116:89 (25:24, 28:23, 33:31, 30:11) nugalėjo Majamio „Heat“ krepšininkus ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4-3, pirmą kartą klubo istorijoje pateko į konferencijos finalą.

Beje, Toronto ekipa tapo tik penkiolikta NBA istorijoje, kuri tame pačiame sezone laimėjo dvejas septintąsias serijos rungtynes.

Pirmajame serijos susitikime „Raptors“ komanda namuose nusileido varžovams po pratęsimo 96:102, antrajame mače įveikė Majamio ekipą po pratęsimo 96:92, o serijai persikėlus į Majamį pavyko 95:91 laimėti ir trečią susitikimą, tačiau ketvirtajame nusileido varžovams vėl po pratęsimo 87:94. Serijai vėl sugrįžus į Torontą 99:91 pajėgesni vėl buvo šeimininkai, tačiau Majamyje šeštąją serijos dvikovą 103:91 jau laimėjo „Heat“ krepšininkai.

35 taškais prie septintosios pergalės prisidėjo Kyle'as Lowry'is, 28 – DeMaras DeRozanas, 17 – Bismackas Biyombo (16 atkovotų kamuolių), 14 – Demarre'as Carrollas, 11 – Patrickas Pattersonas.

Po 16 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Goranas Dragičius ir Dwyane'as Wade'as, 14 – Justise'as Winslow, 13 – Joe Johnsonas, 12 – Loulas Dengas.

Rytų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių „Raptors“ krepšininkai žais su Klivalando „Cavaliers“ klubu, kuris pusfinalyje 4-0 (104:93, 123:98, 121:108, 100:99) nugalėjo Atlantos „Hawks“ ekipą.

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.