Darom/juosta
Lietuvos Darts federacijos taurė 2016

Balandžio 9–10 d. vykusiose federacijos taurės varžybose dalyvavo 15 komandų iš visų Lietuvos regionų, taip pat viena latvių komanda, kovojusi po mūsų klubo vėliava. Mažeikiams atstovavo dvi pilnos komandos ir dar trys žaidėjai pirmą dieną (iš viso 15 sportininkų).  

 

Šeštadienį kovos vyko individualioje ir porinėje rungtyse, o sekmadienį vyko komandiniai susitikimai.

Individualiose varžybose Arūnas Čiplys iškovojo 2-ąją vietą, finale pralaimėjęs Dariui Labanauskui, o poroje su Tomu Bužonu laimėjo porinės rungties finalą. Pergalė pasiekta  4:3, nors pradžia buvo labai nekokia – atsilikinėjo 1:3.

Komandinėje rungtyje Mažeikių 1-osios komandos vyrai pralaimėjo ketvirtfinalį Šiauliams ir bendroje komandinėje įskaitoje iškovojo 4-ąją vietą. Mūsų legionierių vyrų komanda, pralaimėjusi finalinę kovą, bendroje įskaitoje iškovojo 3-iąją vietą. Laimėjo Elektrėnų „Dublio“ komanda, antri – Kauno „Smiginis LT“.

Po mėnesio mūsų komandos laukia didžiausias Lietuvoje tarptautinis turnyras LITHUANIA OPEN 2016, kuris vyks Trakuose.


Arūnas ČIPLYS
Mažeikių DARTS sporto klubas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode