Simonas Bilis prisidėjo prie pergalės revoliucinės plaukimo lygos premjeroje

Savaitgalį Indianapolyje (JAV) vyko pirmosios Tarptautinės plaukimo lygos (ISL) varžybos. Per du vakarus daugiausiai taškų susižėrė lietuvio Simono Bilio atstovaujama „Energy Standard“ komanda, kurios plaukikai surinko net 539 taškus. S.Bilio sąskaitoje 19 taškų ir 14 vieta bendroje vyrų įskaitoje, – informuoja Lietuvos plaukimo federacija.

S.Bilis varžybas šeštadienį pradėjo dalyvaudamas vyrų estafetėje 4 x 100 m kompleksiniu būdu. Kartu su komandos draugais Klimentu Kolesnikovu, Ilja Šymanovičiumi ir Chadu le Closu artimiausius konkurentus aplenkė 3,80 sek. ir pelnė pergalę.

Lietuvis plaukė paskutiniajame etape ir finišavo per 46,54 sek. –greičiausiai iš visų 4-ojo etapo dalyvių.

S.Bilis dalyvavo ir vyrų estafetėje 4x100 m laisvuoju stiliumi, kur drauge su Jevgenijumi Rylovu, Benu Proudu bei K.Kolesnikovu užėmė trečią vietą (3.10,00). Nugalėjo „Energy Standard“ antroji komanda (3.08,77), o antri buvo „Aqua Centurions“ (3.09,80) plaukikai.

Sekmadienį lietuvis sulaukė ir individualaus starto. Vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje S.Bilis (47,12 sek.) užėmė antrą vietą. Jį aplenkė tik „Energy Standard“ kapitonas Chadas le Closas (46,96 sek.).

S.Bilis kartu su Jevgenijumi Rylovu, Kayla Sanchez ir Panny Oleksiaku taip pat nugalėjo mišrioje estafetėje 4 x 100 m laisvuoju stiliumi – 3 min. 18,45 sek. Antrą vietą užėmusi „Aqua Centurions“ ekipa nugalėtojams nusileido 2,59 sek.

Antrasis ISL etapas vyks spalio 12–13 dienomis Neapolyje (Italija).