Sprogimas

Stalo tenisininkai išsiaiškino geriausius

„Ventos“ progimnazijos sporto salėje vykusiose Mažeikių rajono stalo teniso pirmenybėse šešiose amžiaus grupėse varžėsi per 40 šios sporto šakos aistruolių.

Elite pokyčiai

Vyrų elito grupėje pirmąją vietą iškovojo Tonetas Domeika, antrasis liko Mantas Rimeikis, trečiasis – Algirdas Sriubas.

Kiek netikėtai sėkmingas 30-mečio M. Rimeikio, kuris žaidžia pirmojoje šalies stalo teniso lygoje ir Lietuvos reitinge yra 92-as, pasirodymas. Palyginimui, A. Sriubas, atstovaujantis „Vijurkas-1“ komandai aukščiausiojoje lygoje, yra 29-as. Mažeikių pirmenybių nugalėtoju šiais metais tapęs T. Domeika pagal reitingą yra 18-as.

Iš viso elito grupėje varžėsi aštuoni sportininkai. Du aukščiausius reitingus turintys mažeikiškiai Arnoldas Domeika (2-as) ir Marius Bučys (17-as) varžybose nedalyvavo. Abu šie sportininkai rengiasi Lietuvos asmeniniam čempionatui, kuriame jau turi užsitikrinę vietas.

Kiti rezultatai

Moterų grupėje nepralenkiama buvo Vilija Razgūnienė, antroji – Virginija Šakienė. Trečiąją vietą užėmė Gitana Domeikienė.

Vaikinų iki 18 metų amžiaus grupėje pajėgiausias buvo Irmantas Daukontas, antrasis – Jonas Kuldo, trečiasis – Lukas Frejeris. To paties amžiaus merginų grupėje nugalėtoja tapo Rusnė Vasarytė, sidabro medaliu pasidabino Rimantė Jonušaitė, bronza atiteko Karolinai Tamošiūnaitei.

Vyrų (iki 50) metų amžiaus grupėje visus varžovus įveikė Arūnas Klimas, antrojoje pozicijoje liko Julius Meškys, trečiojoje – Egidijus Videika.

Senjorų (per 50 m.) amžiaus grupėje sėkmė lydėjo Henriką Mėlinį, kuris ir užėmė pirmąją vietą, antrasis – Povilas Bliujus, trečiojoje vietoje – Kazimieras Ramanauskas.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais. Varžybų vyriausiojo teisėjo Raimondo Jackevičiaus teigimu, šios pirmenybės įrodė, kad Mažeikiuose stalo teniso lygis pakankamai aukštas ir norinčių užsiiminėti šia olimpine sporto šaka aukščiausiu lygiu netrūksta.

Pirmenybes vykdė Mažeikių rajono kultūros ir sporto skyrius ir Mažeikių stalo teniso klubas „Vijurkas“.